Приховане кріплення «Змійка» (у вигляді пластини) 70х15х2 мм. 100шт
Матеріал: сталь із цинковим покриттям, завдяки чому виріб не піддається корозії.
Це найпоширеніший вид кріплення для терасної, палубної та фасадної дошки (планкена).
Також пропонуємо (в наявності та під замовлення) кріплення «Змійка» довжиною 70 мм; 95 мм; 120 мм; 140 мм; 160 мм; 185 мм.
З упором/стопором +0,30 грн під замовлення.
Знижки від 1000 та 3000 шт.
Для уточнення знижки, прорахунку потрібної кількості та ЗАМОВЛЕННЯ:
1. Напишіть нам на Viber -Натисніть ТУТ для перехода у Viber
2. Напишіть нам у Telegram - Натисніть ТУТ для перехода у Telegram
Відправка по Україні Новою поштою.
Розрахунок витрати кріплення Змійка:
K=S/ (Ш+3) /Л
де
S — площа покриваємої поверхні (тераси, стіни або стелі) в м², Ш — ширина дошки, що укладається, в м²,
3 — розмір технологічного зазору між дошками (м²),
Л — відстань між центрами напрямних або лаг, на які здійснюється монтаж, в м²,
К — кількість кріплення «Змійка» (штук), необхідних вам на даній площі S)
Приклад розрахунку:
Нехай площа покриття S=100 м²
Ви укладаєте дошку, ширина якої 12 см або Ш=0,12 м
Між терасовими дошками зазор шириною 5 мм =0,005 м
Дошки Ви укладаєте на напрямні або лаги, відстань між якими Л=0,45 м
Відповідь. К= 100/(0,12 + 0,005) /0,45 = 1778 штук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wood Ukrdim |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Вид крепежного изделия | Пластина |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Довжина | 70 мм |
| Покриття | Цинк |
- Ціна: 390 ₴/упаковка





